Ogłoszenia duszpasterskie NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 7 kwietnia 2024 r
  • 06 kwietnia 2024, 18:00

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7 kwietnia 2024 r.

1. Dzisiaj o godz. 11.15 wyruszy piesza pielgrzymka na uroczystości odpustowe do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Kaliszu. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnego pielgrzymowania. Spotykamy się przy kościele.

Natomiast o godz. 15.00 w naszym kościele będziemy modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Modlitwa poprzedzona będzie tekstami z Dzienniczka św. Faustyny. Zapraszam.

1. Również dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiary na pomoc dzieciom na misjach. Dziękuję za Waszą wrażliwość.

1. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. To szczególne zaproszenie, abyśmy rozglądając się wokół siebie potrafili zobaczyć osoby potrzebujące pomocy materialnej ale również duchowej.

1. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesioną z dnia 25 marca. Msza św., podczas której będziemy mogli podjąć duchową adopcję dziecka poczętego o godz. 18.00.

1. W najbliższy piątek, 12 kwietnia o godz. 19.30 zapraszam na kolejne spotkanie młodzież ze wspólnoty Quo Vadis.

1. W najbliższą sobotę, 13 kwietnia o godz. 11.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej dwutygodnik Opiekun i nasza parafialna gazetka Dobra Nowina.

ks.  Robert Lewandowski

ks. Robert Lewandowski